Нікола Міладінович. П’ять найважливіших загадок про життя

by Diana

Переклала Ольга Головченко
Джерело

Енергія не може знищити чи створити річ, але її кругообіг завжди присутній і не обмежується тільки фізичним світом. А Ви думали про це?

1. Чому ми плачемо коли народжуемося?
Сльози, вереск, очевидні страждання… Це безглузде входження в життя і дуже маленькі двері в будь якому сенсі. Чому? Зміна температури, світла, абсолютно невідомого середовища… Все це впливає на новонароджених, як на дорослу людину впливають речі, які вона раніше не зустрічала. Таким чином і цей плач несе інформацію. Не бійтеся невідомого, тому що життя приховано в невідомому. Якщо вони рухатися б тільки біля меж відомого, вони не відрізнялися б від рослини. Опір невідомому, як і страх повинні зникнути з розвитком свідомості, така людина вже не дитина!

2. Чому ми страждаємо?
З першого пункту ми бачимо, що страждання є результатом незнання та нашої нездатності керувати своїми можливостями. Оскільки просвітлена людина вільна від страждань, то непросвітлена створює собі страждання. Ця проблема вирішується шляхом навчання та особистого розвитку індивіда. «Мир у світі може наставати тільки в результаті просвітлення індивіда» – Тесла.

3. Чому ми не можемо бачити реальність коли ми маємо негативні думки?
Реальність складається з одвічної присутності двох полюсів. Плюс і мінус, чоловік і жінка, ніч і день … Якщо у нас негативні думки, у нас теж є негативний світогляд. Віра на нас діє як дещо, що збуджує в нас прагнення збирати інформацію, яка відповідає нашому внутрішньому світу. Отже, друга половина його стає невидимою для нас, і наші думки залишаються безпомилковими та непродуктивними. Реальність нейтральна, якщо ми самі керуємо собою і світосприйняттям через розуміння того, що ми робимо добре чи погано.

4. Чи можемо ми знати майбутнє?
Так, абсолютно, лише ту частину, яка важлива для нас. Пізніше ми можемо зрозуміти, що це нас не стосується! Киньте камінь у бік вікна і скажіть, що не знаєте, що станеться? Цей же принцип стосується всіх речей. Є три речі, завдяки яким ми можемо обгрунтовано вибрати дії та створити майбутнє з позитивними наслідками, важливо їх об’єднати. Розуміння того, що шукає бажане майбутнє. Розуміння того, за що ми відповідаємо, і розуміння нашої здатності розвиватися відповідно до того, що від нас найбільше прагнуть. Поєднання цих трьох понять чи речей покаже, чи зробили ми достатньо, якщо ні, то це не провал, але повідомлення, що ми не дуже добре їх поєднали. Коли справа доходить до того, що не є особистим для нас, у нас також є три шляхи. Прийняття, зміна та відмова. На основі оцінки можливості наших дій, необхідних для того ж що, і мета, яким у край необхідно мати позитивний наслідок для всіх, ми можемо вибрати дію, яка призведе до позитивного результату. Рішенням є розвиток свідомості та схильності до відповідальності за все.

5. Чому існує смерть?
Уявіть собі, що станеться, якщо матерія, з якої було складається кожне тіло, існувало вічно? Рано чи пізно один вид, який набув найбільше розповсюдження винищив би всіх інших, а потім і самого себе, бо ми знаходимося в обмеженому просторі. Фізичний світ має два важливих обмеження: час і простір. Духовний світ не має обмежень, тому що він не належить до матеріального світу, що залишає місце для переконання в те, що енергія душі та думки не повинна знищити їх і остаточної смерті не існує. Енергія не може знищити чи створити, але її кругообіг завжди присутній і не обмежується тільки фізичним світом. А ви замислювалися про це?